Sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olabilmeniz için aradığınız tedavi ve uygulamalar Renate Healthcare’de.

Gerek doğuştan gelen görünüm bozukluklarında, gerekse zamanla ağız ve diş yapısında oluşan sorunlarda doğru ve etkili bir tedavinin uygulanması kadar, yapılan uygulamanın doğal ve estetik görünmesi de çok önemlidir. Renate Healthcare’de, sağlıklı ve estetik bir gülüşe sahip olabilmeniz için ihtiyacınız olabilecek birçok diş uygulamasını hizmetinize sunuyoruz.

Bir veya birden fazla dişinizi kaybettiyseniz diş implantları, doğal görünümü ve neredeyse her şeyi yiyebilmenizi sağlayan sağlam yapısı ile ağız sağlığınızı geri kazanmanızı ve doğal gülüşünüz ile kendinize olan güveninizi geri kazanabilmenizde büyük katkı sağlıyor.

Aynı Gün Sabit Diş Tedavisi, dişlerini kaybetmiş olan hastalara genelde 24 saat içinde uygulanabilen bir tedavidir. Özel olarak üretilmiş 4 veya 6 adet dental implant ağıza cerrahi olarak yerleştirilir ve aynı gün içerisinde hastaya geçici sabit dişleri, bu implantlar üzerine oturacak şekilde yerleştirilir. Bu yöntem, dişlerini kaybetmiş olan hastalara hızlı bir tedavi imkanı sunuyor.

Diş beyazlatma, kozmetik diş hekimliği uygulamaları arasında en popülerler işlemlerden biridir. Diş beyazlatma uygulamalarımız ile dişlerinizin üzerindeki lekeleri ve doğal olmayan rengi arındırır, dişlerinizi daha parlak ve doğal rengine kavuşturabilirsiniz.

Estetik ve dengeli bir görünüme sahip olmayan diş ve diş etleri, güzel bir gülüşe sahip olabilmeye engel olabilmektedir. Estetik diş hekimliği ile çeşitli nedenlerle estetik açıdan görünümü bozulan diş ve diş etlerinin güzel bir görünüme kavuşturulması sağlanır.

Herkes güzel bir gülüşe sahip olmayı ister. Güzel gülümseyebilmek, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi ve kendinize çok daha fazla güvenebilmenizi sağlar. Bu sayede sosyal iletişiminizi de çok daha kolay güçlendirebilirsiniz. Renate Healthcare olarak sunduğumuz “Gülüş Tasarımı” uygulamaları ile problemli ağız ve diş yapısının tedavisinde hizmet veriyoruz

TEKLİF AL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec semper nulla vel sodales luctus.