RENATE CLINIC

LOVERS

Dr. Samil Yazgan ist einfach eine Konifere auf seinem Fachgebiet. Sehr einfühlsam im Umgang mit seinen Patienten, erklärt alles verständlich, man hat sofort großes Vertrauen, man hat niemals das Gefühl es geht um Geld, sondern ausschließlich darum seine Patienten glücklich zu machen.Er hat mir endlich ein Lächeln, ein strahlen und ein glückliches Gefühl gegeben.
Danke für alles
Silke
Silke Metzner
Super clinic, the team is professional, it is my recommendation. Thank you ismail Tuncer

Gö LGA
Renate Clinic instagram sayfasından takip ediyorum. Yapılan uygulamaların başarılı olması botoks ve estetik yapmayı düşündürdü. Sayfayı takip edip bilgi alın.
Burcu Yazgan
Op. Dr. Şamil Yazgan’ı gerçekleştirdiği başarılı cerrahi operasyonlarından, İsmail Tuncer Bey’in sıcakkanlılığı ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.
Ömer Berk Karabacak
İlk defa botoks yaptıran biri olarak oldukça memnun kaldığımı söylemek isterim. Ayrıca, tavsiye ettiğim herkese olağanüstü bir hizmet verdiler. Buradan da teşekkür ederim. Öte yandan, sadece botoks, doldu gibi küçük müdahelelerin yanı sıra çok başarılı büyük estetik ameliyatlar da yaptıklarını biliyorum.
Yağız Karadenizli
Uzun süre araştırdıktan sonra botoks ve dolgu işlemlerim için tercihim Renate Clinic oldu. İşlem öncesi tüm süreçle ilgili bilgilendirme detaylı bir şekilde yapıldı. Tüm işlemlerim acısız geçti ve işlem sonrasında gösterilen ilgi ve alaka aynı şekilde devam etti. Şu an işlemlerimin üzerinden 1 ay geçti ve sonuçtan çok memnunum. Gönül rahatlığı ile tüm çevreme önerdiğim bir klinik oldu. Güler yüzünüz ve ilginiz için tüm ekibinize teşekkürler.
İrem Tunçer
Uygulanan botoks işleminden çok memnun kaldım. Hijyen kurallarının tamamen uygulandığı, pandemi ortamında gönül rahatlığı ile gidilebilinecek bir klinik. Çalışan herkes güler yüzlü ve çok ilgili. Çok teşekkür ederim.
Levent Emir Güneysu
Çok teşekkür ederim. Çok güzel bir ekip, çok ilgililer. Her şeyle birebir ilgilendiler, çok memnun kaldım.
Elvan Yelken
Çalışanların güler yüzü, doktorun detaylı açıklamaları ve yaptırdığım işlemden çok memnun kaldım.
Pelin Ertürk
Yaptırdığım burun estetiği operasyonundan çok memnun kaldım, ekipçe çok donanımlı ve ilgililer.
Zeynep Cörüt
Çok başarılı bir ekip, her şey için teşekkürler.
Fatma Divarci
Çok başarılı bir ekip.
Aysu Yazgan
Harika bir ekip.
Ezgi Gün
Dr. Şamil Bey’e teşekkür ederiz, tüm hizmetlerden oldukça memnun kaldık.
Yaren Yılmaz
Çok güzel bir profesyonel ekip, şiddetle tavsiye edilir. En başından beri kendimi çok iyi ellerde hissettim. Doktor harika bir doktor olduğu kadar korkunuzu da gideren bir insan. İsmail Bey sayesinde ister otel transferi olsun, ister ihtiyacımız olan herhangi bir şey için endişelenmemize gerek kalmadı. Kısacası harika bir ekip.
Gülay Es