Meme Estetiği

Meme Estetiği ile meme görünümünde sahip olduğunuz sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Renate Clinic ile birbirinden farklı birçok Meme Estetiği uygulamasını güvenle yaptırabilirsiniz.

Meme Büyütme

Memelerinizin vücudunuza göre fazla büyük olması veya boyun, omuz, sırt ağırlarına sebep olması halinde, bu sorununuzu meme küçültme ameliyatı ile giderebilirsiniz. Meme küçültme ameliyatlarında meme dokusu ve derisindeki fazlalıklar alınarak memeleriniz küçültülür ve yeniden şekillendirilerek daha dik bir görünüme sahip olması sağlanır.

Meme Dikleştirme

Kilo verme, emzirme ve yaşın ilerlemesi gibi çeşitli sebeplerle memelerde sarkma meydana gelebilir. Meme dikleştirme ameliyatları ile sarkmış olan meme ucu olması gereken yüksekliğe taşınır. Büyük ve sarkmış olan memelerde bu uygulama sırasında meme dokusu şekllendirilerek daha dolgun hale getirilir ve deri fazlalıkları çıkarılır. Bu şekilde dikleştirme işlemi tamamlanır. Küçük veya hacim kaybına uğrayan ve sarkmış olan memelere ise slikon implantlar yerleştirilek dikleştirme işlemi tamamlanır.

Önemli Uyarı

Sigara kullanıyorsanız veya sigara kullanımı sebebiyle oluşan hastalıklarınız varsa bize bildirmeyi lütfen unutmayın.

Meme Asimetrisi Düzeltme

Doğuştan veya sonradan oluşan bir takım sebepler ile memeleriniz arasında hacim ve şekil farkı bulunuyorsa, silikon meme implantı veya yağ enjeksiyon teknikleri ile meme asimetrisi düzeltme ameliyatını yaptırabilir ve daha dengeli görünümüne sahip olabilirsiniz.

Jinekomasti (Erkek Tipi Meme Büyüklüğü) Düzeltme

Erkekte meme büyümesi sık görülen bir estetik problemdir ve düzeltilmesi mümkündür. Bu sorun, liposuction tekniği kullanılarak fazla yağ dokusunun alınması sayesinde kolaylıkla giderilebilir. Eğer meme büyümesine cilt fazlalığı da eşlik ediyorsa liposuction tekniğine ek olarak fazla derinin aynı operasyonda cerrahi olarak çıkarılması gerekmektedir. Bu tekniklerin tamamı deneyimli doktorlarımız tarafından size en iyi görünümü sağlamak için rutin olarak uygulanmaktadır. Egzersiz ve diyete rağmen geçmeyen meme büyüklüğünüz varsa kıyafetlerinizi rahatça seçebilmek, daha rahat sosyalleşebilmek için siz de jinekomasti operasyonu için bizimle görüşebilirsiniz.

    Transfer Talep Ediyor musunuz?
    Otel konaklama talep ediyor musunuz?


    Uygulamalarımıza yönelik detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen bize ulaşın.