Skip links

Badem Göz Estetiği

Badem Göz Estetiği

Çekik gözlerin daha etkileyici ve güzel bir görünüm sağladığına inanıyorsanız siz de son yıllarda gittikçe daha popüler bir uygulama haline gelen “badem göz” ameliyatını düşünebilirsiniz. Bu işlem yüz germe, göz kapağı estetiği gibi ameliyatlar ile birlikte uygulanabileceği gibi, tek başına da yaptırılabilir.
Diğer ameliyatlar ile birlikte uygulandığında genel anestezi gerekirken, tek bir işlem olarak uygulandığında lokal anestezi tercih edilebilir.

Badem Göz Estetiği

Badem göz estetiği, gözlerin daha büyük ve daha canlı görünmesini sağlamak için yapılan bir estetik işlemdir. Bu işlem genellikle göz kapakları, göz çevresi dokuları ve kaşların yeniden şekillendirilmesi ile gerçekleştirilir.

Badem göz estetiği, kişinin doğal göz şeklini ve yapısını korurken, gözlerin daha genç ve daha canlı görünmesini sağlar. Bu işlem sırasında, göz kapakları ve göz çevresindeki fazla cilt ve yağ dokuları çıkarılır, kaşlar yükseltilir ve gözlerin daha büyük görünmesi için alt göz kapağına dolgu uygulanabilir.

Badem göz estetiği, birkaç farklı teknik kullanılarak gerçekleştirilebilir. Bu teknikler arasında özel kesiler ve dikişler kullanarak veya lazer veya radyo frekansı kullanarak fazla cilt ve yağ dokularının çıkarılması yer alır. İşlem genellikle lokal anestezi altında yapılır ve genellikle bir ila iki saat arasında sürer.

Badem göz estetiği sonrası iyileşme süreci, işlemin detaylarına ve kişinin sağlık durumuna bağlı olarak değişebilir. Ancak, genellikle işlem sonrası birkaç gün boyunca hafif bir rahatsızlık ve şişlik olabilir. İyileşme süreci tamamlandığında, kişinin gözleri daha genç ve daha canlı bir görünüme sahip olur.

Neden Renate Clinic?

Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

Transfer ve Konaklama ​

Renate Clinic'de her şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde! ​

Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Badem göz estetiği genellikle lokal anestezi altında yapıldığından, işlem sırasında acı hissi minimaldir. Ancak, işlem sonrası hafif bir rahatsızlık ve şişlik olabilir.
Badem göz estetiği işlemi genellikle bir ila iki saat arasında sürer. Ancak, işlemin detaylarına ve kişinin sağlık durumuna bağlı olarak süre değişebilir.
Badem göz estetiği sonrası iyileşme süreci kişiden kişiye değişebilir. Ancak, genellikle işlem sonrası birkaç gün boyunca hafif bir rahatsızlık ve şişlik olabilir. Tam iyileşme süreci ise yaklaşık 1-2 hafta kadar sürebilir.