Skip links

Medical Tourism
in Turkey

En deneyimli doktorlarımız tarafından
tedavi edilirken İstanbul’u keşfedin.

İletişime geç!
+90 538 659 60 00

Teklif Al

Hızlı teklif almak için formu doldurun.

  Sağlık turizmi

  Sağlık turizmi, koruyucu, tedavi edici, rehabilite edici veya başka bir şekilde sağlığı geliştirmeyi amaçlayan hizmetleri almak için kişinin kendi ülkesinin dışına seyahat etmesidir. Öte yandan, medikal turizmin katı bir tıbbi tanımı vardır ve tedavi amaçlı uluslararası seyahatleri kapsar.

  Türkiye'nin en popüler destinasyon olmasının ana nedenlerinden biri, dört mevsimi olan güzel bir çevreye sahip olmasıdır. Ulaşım ve sağlık hizmetlerinin sunumu bu şekilde kesintiye uğramaz. Her bölgede, Avrupa düzeyinde yüksek kaliteli sağlık hizmetleri sunulmaktadır. Özellikle tıp alanında yüksek vasıflı ve kalifiye bir işgücüne sahiptir.

  Dünya Standartlarında Sağlık Hizmet Kalitesi

  Türkiye’de, tüm dünyada geçerli kalite standartlarında sağlık hizmeti sunan birçok sağlık merkezi bulunuyor. Gerek konusunda uzman hekimleri, gerekse sahip oldukları yüksek teknolojik tıbbi donanımları bakımından Türkiye’deki sağlık merkezleri, tüm tedavilerinizde yüksek hizmet kalitesini yaşayabileceğiniz niteliktedir.

  Akredite Edilmiş Sağlık Kurum ve Kuruluşları

  Joint Commission International (JCI) tarafından akreditasyonu tamamlanmış onlarca sağlık merkezi bulunuyor. Türkiye, birçoğu İstanbul’da bulunan akredite sağlık merkezleri ile dünyada ikinci sırada. Bu bakımdan İstanbul, akredite sağlık merkezlerinin hem adedi, hem de çeşitliliği açısından tercih edebileceğiniz şehirlerin başında geliyor.

  Fiyat Avantajı

  Türkiye’deki tedavi maliyetleri, Avrupa, İngiltere ve Kuzey Amerika’ya kıyasla %70 ile %80 arasında daha ucuzdur. Güvenle alabileceğiniz, dünya standartlarında sağlık hizmetlerine çok daha uygun fiyatlar ile ulaşabilmeniz, Türkiye’deki tedavi süresini çok daha keyifli bir seyahate dönüştürebilmeniz için ihtiyacınız olabilecek maliyet avantajını da beraberine getiriyor.

  Geniş Hizmet Yelpazesi

  Türkiye’de yalnızca belli başlı alanlarda değil, çok çeşitli alanlarda tıbbi tedavi hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Sağlık alanında her branşta sağlık hizmeti alabileceğiniz gibi, Türkiye’nin önde gelen estetik merkezlerinde plastik cerrahi, saç ekimi ve diş tedavi ve uygulamalarından da yararlanabilirsiniz.

  Renate Clinic

  Tedavilerimiz

  Sizin için sunduğumuz tedavilerimiz ile tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, tedavi sürecini öğrenebilirsiniz.

  Before/After

  Neden Türkiye?

  Türkiye sağlık sektöründe sahip olduğu uygun koşullar güvenilir hizmetlerileriyle sizleri bekliyor. Artan sağlık maliyetlerin yanı sıra tecrübeli ve başarılı doktorlardan etkili sağlık hizmetleri almak isteyen insanlar, yaşadıkları ülkedekinden çok daha uygun maliyetleri ve birçok kolaylığı bir arada sunabilmesi sebebiyle, sağlık hizmetlerinde Türkiye’yi tercih ediyor.

  Danışmanlık
  Alın

  Bizimle paylaştığınız bilgiler doğrultusunda Danışman Doktorlarımız ile görüşür ve Renate Healthcare ile alacağınız tedavilerin detayını netleştirirsiniz.

  1

  Seyahatinizi
  Planlayın

  Uçak seyahatinizden konaklayacağınız otele ve Türkiye’de kaldığınız süre boyunca yapacağınız gezilere kadar seyahatinizin tüm detaylarını planlarsınız.

  2

  Türkiye’ye
  Gelin

  Tüm planlamanız hazır olduğunda Türkiye’ye gelir ve eşsiz bir sağlık seyahatinin keyfini çıkarmaya başlarsınız.

  3

  Tedavi
  Alın

  Planlamanız doğrultusunda tedavi uygulamalarınız, konusunda uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilir.

  4

  Keyfini
  Sürün

  Tedaviniz haricinizdeki zamanlarda, Türkiye’de gezip görmeniz ve kaçırmamanız gereken yerleri ziyaret eder ve boş zamanınız keyifli aktiviteler ile geçirirsiniz.

  5

  Mutlu
  Dönün

  Renate Clinic'in size özel planladığı tedavinizi alıp, seyahatinizin keyfini çıkardıktan sonra, evinize sağlıklı ve mutlu şekilde dönersiniz.

  6

  Transfer ve Konaklama

  Renate Clinic her şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde!

  Renate Clinic

  Mutlu Müşteriler

  Renate Clinic
  5.0
  Based on 41 reviews
  powered by Google
  Daniela DonatiDaniela Donati
  10:01 13 Mar 23
  I met the Renate clinic on Instagram and immediately loved Dr. Yazgan's work. I am totally satisfied with their work, Dr. YAZGAN is so kind and patient and satisfied me in all requests and was very attentive to every need and made sure that everything was perfect and I didn't miss anything. All the staff of the clinic are available and meticulous: Gokce, one of Dr. YAZGAN's assistants has always been by my side and supported me in every request and need and despite being alone in Turkey she was like a family member.What can I say, a more than positive experience, maximum professionalism, dr. YAZGAN always reassuring, everything perfect and above all my expectations. Thanks for everything Dr. YAZGAN, Gokce and Renate clinic see you soon.
  Sibel EzginSibel Ezgin
  09:35 09 Feb 23
  I would recommend this clinic. I was hosted by Aylin, very cute and helpful. The doctor knows where he is talking about and provides you a trustful advice. They have a great team and the hospital employees at the 8. Floor are amazing!
  Berat MuşdalBerat Muşdal
  09:42 05 Aug 22
  I live in London and I was considering a gynecomastia operation. When I came to Turkey to visit my father, I didn't even think that I would have such an operation, but after meeting Renate clinic all my worries were gone. It is a wonderful and fascinating place, doctor Samil Yazgan is a very cheerful and energetic person, I felt safe with this doctor at the same time There is also a very cheerful nurse Ceren , A very good nurse transfers her positive energy to the whole team All the staff are very cheerful and caring, They text me shortly after I left the Clinic to ask how I was and how I was feeling, which is a very honorable thing. I recommend it to everyone.
  anita ozcananita ozcan
  14:22 12 Apr 22
  From the moment you walk into the clinic to the moment you walk out, and even long after services are rendered the staff at renate are very informative, helpful and knowledgeable. I was reccomended to this clinic by a family friend who lives in Istanbul and the doctor was absolutely amazing. He spent more time explaining the process to make sure I was able to make an informed decision on the services I received than the treatment itself. They were very accommodating in fitting me in for appointments and working around my schedule. I highly reccomend doctor Samil and his team if thinking about services and would most definitely return the next time I come visit.
  Gö LGAGö LGA
  16:33 06 Feb 22
  super clinic, the team is professional, it is my recommendation. Thank you ismail Tuncer
  js_loader
  Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
  Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
  Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

  Dünyanın En Tanınmış Markalarının Güvendiği

  Teklif Al

  Hızlı teklif almak için formu doldurun.