Meme Büyütme

Ergenlik sonrasında istediğiniz meme boyutuna sahip değilseniz, doğum ve kilo kaybına bağlı memelerde hacim kaybı sorununuz varsa, memeleriniz asimetrikse silikon meme implantı veya yağ enjeksiyon teknikleri ile meme büyütme ameliyatını yaptırabilir ve daha dolgun, daha dik bir meme görünümüne sahip olabilirsiniz.

Hacim artışına ihtiyacınızın az olduğunu düşünüyorsanız ve slikon implant kullanılmasını istemiyorsanız yağ enjeksiyonu tekniğini güvenle tercih edebilirsiniz. Daha fazla hacim artışına ihtiyacınız olan durumlarda ise sizin istekleriniz ve muayene sonuçlarınıza göre en uygun boyut, şekil ve türde silikon implant bu alanda uzman doktorlarımız tarafından belirlenir. Meme büyütme ameliyatlarının süresi ortalama olarak 1,5-2 saattir. Ameliyat sonrasında bir gecelik hastane yatışının ardından taburcu olabilirsiniz.

Memelerinizin vücudunuza göre fazla büyük olması veya boyun, omuz, sırt ağırlarına sebep olması halinde, bu sorununuzu meme küçültme ameliyatı ile giderebilirsiniz. Meme küçültme ameliyatlarında meme dokusu ve derisindeki fazlalıklar alınarak memeleriniz küçültülür ve yeniden şekillendirilerek daha dik bir görünüme sahip olması sağlanır.

Kilo verme, emzirme ve yaşın ilerlemesi gibi çeşitli sebeplerle memelerde sarkma meydana gelebilir. Meme dikleştirme ameliyatları ile sarkmış olan meme ucu olması gereken yüksekliğe taşınır. Büyük ve sarkmış olan memelerde bu uygulama sırasında meme dokusu şekllendirilerek daha dolgun hale getirilir ve deri fazlalıkları çıkarılır. Bu şekilde dikleştirme işlemi tamamlanır. Küçük veya hacim kaybına uğrayan ve sarkmış olan memelere ise slikon implantlar yerleştirilek dikleştirme işlemi tamamlanır.

Doğuştan veya sonradan oluşan bir takım sebepler ile memeleriniz arasında hacim ve şekil farkı bulunuyorsa, silikon meme implantı veya yağ enjeksiyon teknikleri ile meme asimetrisi düzeltme ameliyatını yaptırabilir ve daha dengeli görünümüne sahip olabilirsiniz.

Erkekte meme büyümesi sık görülen bir estetik problemdir ve düzeltilmesi mümkündür. Bu sorun, liposuction tekniği kullanılarak fazla yağ dokusunun alınması sayesinde kolaylıkla giderilebilir. Eğer meme büyümesine cilt fazlalığı da eşlik ediyorsa liposuction tekniğine ek olarak fazla derinin aynı operasyonda cerrahi olarak çıkarılması gerekmektedir. Bu tekniklerin tamamı deneyimli doktorlarımız tarafından size en iyi görünümü sağlamak için rutin olarak uygulanmaktadır. Egzersiz ve diyete rağmen geçmeyen meme büyüklüğünüz varsa kıyafetlerinizi rahatça seçebilmek, daha rahat sosyalleşebilmek için siz de jinekomasti operasyonu için bizimle görüşebilirsiniz.

TEKLİF AL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec semper nulla vel sodales luctus.