Skip links

Genital Estetik

Güvenle tercih edebileceğiniz Genital Estetik uygulamaları Renate Clinic'de hizmetinizde.

Genital bölgede meydana gelen deformiteler, kadınların beden ve ruh sağlığında olumsuz etkilere sebep olabilmektedir. Genital Estetik uygulamalarınızda Renate Clinic’i güvenle tercih edebilirsiniz.

Genital Estetik

Genital estetik operasyonları, kadın ve erkeklerin genital bölgesindeki estetik kaygılarını gidermek için yapılan cerrahi işlemlerdir. Bu operasyonlar, genital bölgedeki anatomik sorunları düzeltmek, cinsel fonksiyonları artırmak veya kişinin kendine olan güvenini artırmak amacıyla gerçekleştirilebilir.

Kadınlar için en sık yapılan genital estetik operasyonlar şunlardır:

Labioplasti: Uzun veya asimetrik dudakların kısaltılması veya şekillendirilmesi Vajinoplasti: Vajinal kanalın sıkılaştırılması Klitoral kaput rekonstrüksiyonu: Klitorisin çevresindeki cildin kısaltılması veya şekillendirilmesi Pubik bölge liposuctionu: Genital bölgedeki yağ dokusunun azaltılması Erkekler için en sık yapılan genital estetik operasyonlar şunlardır:

Penis büyütme: Penis boyutunu artırmak için yapılan operasyonlar Testis protezi: Testis boyutunu artırmak veya testis kaybı durumunda testislerin yerine protez yerleştirilmesi

Neden Renate Clinic?

Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

Transfer ve Konaklama ​

Renate Clinic'de her şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde! ​

Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, genital estetik operasyonları genellikle güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Ancak, herhangi bir cerrahi işlemde olduğu gibi, bazı riskler vardır. Bu riskler arasında enfeksiyon, kanama, anestezi reaksiyonları ve duyusal değişiklikler yer alır.
Operasyondan sonra hafif ağrılar olabilir, ancak bu ağrılar genellikle ilaçlarla kontrol altına alınabilir.
İyileşme süreci operasyona ve yapılan işleme bağlı olarak değişebilir. Genellikle birkaç gün ila birkaç hafta arasında değişir. İyileşme süreci hakkında daha fazla bilgi için doktorunuza danışın.
Cinsel aktivitelere ne zaman başlanabileceği, operasyonun türüne ve kişinin iyileşme sürecine bağlıdır. Doktorunuz iyileşme süreci hakkında size özel talimatlar verecektir.