Skip links

Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapaklarında oluşan deri fazlalığı ve şişlik ister gençlik yıllarında olsun isterse ilerleyen yıllarda olsun size daha yorgun ve yaşlı bir görünüm verir. Göz kapağı estetiği sizi deri fazlalığından ve göz çevresindeki şişliklerden kurtararak daha ferah ve genç görünüme ulaşmanızı sağlar.

Alt göz kapağı estetiği planlanırken isteğiniz doğrultusunda orta yüz germe işlemi de prosedüre eklenerek yanaklarınız daha dolgun, orta yüzünüz daha genç bir görünüme kavuşturulur.

Göz Kapağı Estetiği

Elbette, göz kapağı estetiği, göz kapaklarındaki sarkmalar, torbalar, kırışıklıklar veya diğer estetik sorunların düzeltilmesi için yapılan bir kozmetik cerrahi işlemdir. Bu işlem, alt göz kapakları, üst göz kapakları veya her ikisinde de yapılabilir.

Göz kapağı estetiği, genellikle lokal anestezi altında yapılır ve operasyon süresi genellikle bir ila iki saat arasındadır. İşlem sırasında, cerrah genellikle kesikleri doğal kırışıklıkların içine yerleştirir, bu sayede izler daha az fark edilir hale gelir.

Göz kapağı estetiği sonrasında hastalar genellikle birkaç gün boyunca şişlik, morluk ve hafif ağrı hissedebilirler. Bu nedenle, işlemden sonra birkaç gün dinlenmek ve gözlerin dinlenmesi için yatmak önerilir. İyileşme süreci genellikle bir hafta ile on gün arasında sürer ve işlem sonrası görüntü oldukça doğal bir şekilde iyileşir.

Burnunun görünümünden memnun olmayan veya kazalardan veya ciddi hastalıklardan kaynaklanan hasarları düzeltmesi gereken kişiler burun estetiği ameliyatı olabilir. Sonuç olarak estetik burun ameliyatında ilk aşama doktorun hastayı değerlendirmesi, hastanın şikayet ve isteğini dinlemesi ve ardından burunla ilgili varsa sorunları teşhis etmesidir. Ancak yapılan değerlendirmenin ardından buruna ne tür estetik iyileştirmeler yapılabileceğini belirlemek mümkün olacaktır. Hastanın yüz tipi, kilosu, yüz özellikleri, göz ve çene mesafesi ve kilosu en iyi burun yapısını belirlemede rol oynar. Bilgisayar, kişinin yüz tipine uygun burun tipini gösterdikten sonra, özel bir yazılım yardımıyla son seçim yapılır.

Neden Renate Clinic?

Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

Transfer ve Konaklama ​

Renate Clinic'de her şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde! ​

Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Göz kapağı estetiği genellikle lokal anestezi altında yapılır ve hastalar genellikle hafif bir rahatsızlık hissederler. Ancak, işlemden sonra birkaç gün boyunca şişlik ve hafif ağrı olabilir.
Göz kapağı estetiği genellikle bir ila iki saat arasında sürer.
Göz kapağı estetiği sonrası iyileşme süreci genellikle bir hafta ile on gün arasında sürer.